Ago Teder
juhatuse liige
ago.teder@estover.ee

Ago Enok
juhatuse liige
ago.enok@estover.ee

Hannes Prits
tegevjuht
Telefon: +372 611 2630
hannes.prits@estover.ee

Tiina Metsalu
United Estover Group OÜ ettevõtete finants- ja personalivaldkonna juht
Telefon: +372 611 2612
tiina.metsalu@estover.ee

Janet Jaaniste
tootejuht
Telefon: +372 611 2633
janet.jaaniste@estover.ee

Margus Vetka
müügidirektor
Telefon: +372 611 2620
margus.vetka@estover.ee

Triin Merilyn Varatalu
ekspordijuht
Telefon: +372 611 2641
triin.varatalu@estover.ee

Marite Viljak
võtmeklientide müügijuht
Telefon: +372 611 2802
marite.viljak@estover.ee

Tõnu Raudsepp
arendusjuht
Telefon: +372 611 2624
tonu.raudsepp@estover.ee

Hillar Hortla
Tallinna pakketsehhi juhataja
Telefon: +372 6 112 627
hillar.hortla@estover.ee

Toomas Miller
Kaarlijärve Meierei tootmisüksuse juht
Telefon: +372 51 08 286
toomas.miller@estover.ee