Juhtimine

Ago Teder
juhatuse liige
ago.teder@estover.ee

Ago Enok
juhatuse liige
ago.enok@estover.ee

Hannes Prits
tegevjuht ja turundusosakonna juhataja
Telefon: 611 2630
hannes.prits@estover.ee

Tiina Metsalu
United Estover Group OÜ ettevõtete finants- ja personalivaldkonna juht
Telefon: 611 2612
tiina.metsalu@estover.ee

Andrus Nilisk
logistikaosakonna juhataja
Telefon: 611 2640
andrus.nilisk@estover.ee

Anatoli Vaiser
ekspordiosakonna juhataja
Telefon: 611 2618
anatoli.vaiser@estover.ee

Tõnu Raudsepp
arendusjuht
Telefon: 611 2624
tonu.raudsepp@estover.ee

Margus Vetka
müügi- ja tootmise planeerimise osakonna juhataja
Telefon: 611 2620
margus.vetka@estover.ee

Hillar Hortla
Tallinna pakketsehhi juhataja
Telefon:6 112 627
hillar.hortla@estover.ee

Toomas Miller
Kaarlijärve Meierei tootmisüksuse juht
Telefon: 51 08 286
toomas.miller@estover.ee